Lockas du av ett jobb i lantbruk-, trädgårdsodling- eller skogsbranschen? Hör av dig till en av jobbcoacherna i "Mer mat - fler jobb" , så hjälper hen dig att hitta företag som kan behöva anställa nya medarbetare

Västra Götaland Gunilla Borin 010-486 16 61 gunilla.borin@arbetsformedlingen.se

Stockholm/Gotland/Sörmland Mats Petersson 010-487 39 90 mats.petersson@arbetsformedlingen.se 

Östra Skåne Pia Magnusson 010-487 34 93 pia.magnusson@arbetsformedlingen.se

Västra Skåne Katarina Nelander 010-487 34 63 katarina.nelander@arbetsformedlingen.se

Halland Daniel Jönsson 010-488 23 45 daniel.x.jonsson@arbetsformedlingen.se

Småland/Blekinge Annika Råk 010-488 57 35
annika.rak@arbetsformedlingen.se

Östergötland Jessica Sandblom 010-486 11 24 jessica.sandblom@arbetsformedlingen.se

Västra Götaland Jannika Nordwall 010-487 24 84 jannika.nordwall@arbetsformedlingen.se

Gävleborg/Uppland Cecilia Eriksson 010-487 66 02 cecilia.eriksson@arbetsformedlingen.se

Norrbotten Staffan Landström 010-486 59 94 staffan.landstrom@arbetsformedlingen.se

Dalarna Edla Nilsson 010-488 87 21
edla.nilsson@arbetsformedlingen.se

Västerbotten Mats Lundström 010-4866735 mats.lundstrom@arbetsformedlingen.se

Värmland/Närke/Västmanland Jennica Kärnegård 010-488 42 22 jennica.x.karnegard@arbetsformedlingen.se

Lediga tjänster hittar du också på platsbanken.se eller gronajobb.se

Mer information kopplad till det aktuella läget och utbrottet av Covid-19