Till sidomenyn

Regionkontor

Adress:

LRF Mälardalen
Ulls väg 29 A
756 51 Uppsala

Telefon LRF växel:

010-184 40 00

E-post:

malardalen@lrf.se

Faktureringsadress:

Lantbrukarnas Ekonomi AB
ECIT 5560329269 
Box 171
831 22 Östersund

 

Fakturareferens

Fakturan ska vara märkt med 060 och beställarens namn som ska anges i fältet ”Er referens” i fakturahuvudet. Fakturareferensen ska lämnas av LRF.

 

Viktigt att siffror och namnet särskiljs med ett understreck utan mellanslag, exempel:

Er referens: 051_Namn Namnsson

Vi ser att ni i första hand skickar oss e-fakturor, Peppol identifierare 0007:5560329269.

För mer information se www.lrf.se/om-lrf/for-leverantorer

Till sidomenyn

Medarbetare

Helena Åkerberg Hammarström

Regionchef

Telefon:

010-184 26 19

E-post:

helena.akerberg.hammarstrom@lrf.se

Eleonore Marcusson

Vice regionchef. Sakkunnig viltförvaltning och omsorg

Telefon:

010-184 42 35

E-post:

eleonore.marcusson@lrf.se

Pirjo Gustafsson

Framtidens folkrörelse

Telefon:

010-184 44 85

E-post:

pirjo.gustafsson@lrf.se

Håkan Lindström

Sakkunnig skog, energi, infrastruktur

Telefon:

010-184 43 03

E-post:

hakan.lindstrom@lrf.se

Karolin Rask

Sakkunnig jordbrukspolitik, livsmedelsstrategier, animalieproduktion, häst

Telefon:

010-184 25 65

E-post:

karolin.rask@lrf.se

Elsa Heinke

Sakkunnig miljö, vatten, infrastruktur, samhällsplanering

Telefon:

010-184 26 94

E-post:

elsa.heinke@lrf.se

Åsa Wärlinder

Folkrörelseutvecklare

Telefon:

010-184 45 45

E-post:

asa.warlinder@lrf.se

Anna Dahlgren

Folkrörelseutvecklare, kommungruppsansvarig

Telefon:

010-184 26 48

E-post:

anna.dahlgren@lrf.se

Sofia Weimarck

Kommunikatör

Telefon:

010-184 45 12

E-post:

sofia.weimarck@lrf.se

Magnus Nystedt

Kommunikatör, pressansvarig

Telefon:

010-184 26 49

E-post:

magnus.nystedt@lrf.se

Anna Lindgren

Kommunikatör skol- och arbetsmarknadsfrågor

Telefon:

010-184 42 04

E-post:

anna.lindgren@lrf.se

Stina Ernstsson

Sakkunnig livsmedelsproduktion, upphandling och vatten

Telefon:

010-184 45 18

E-post:

stina.ernstsson@lrf.se

Angelica Billevik

Näringspolitisk expert/jurist. Tjänstledig från julen 2023 till 7 april 2024.

Telefon:

010-184 41 49

E-post:

angelica.billevik@lrf.se
Till sidomenyn

Regionstyrelse

Tomas Olsson

Ordförande, Ledamot

Telefon:

0706870861

E-post:

tomas.olsson@lrf.se

Birgitta Carlsson

Vice ordförande, Ledamot

Telefon:

0730559300

E-post:

birgitta.carlsson@lrf.se

Birgitta Ulväng

Ledamot

Telefon:

0703398020

E-post:

birgitta.ulvang@lrf.se

Cassandra Bjelkelöv Telldahl

Ledamot

Telefon:

0707440723

E-post:

cassandra.bjelkelov-telldahl@lrf.se

Fredrik Melin

Ledamot

Telefon:

0725304883

E-post:

fredrik.melin@lrf.se

Håkan Johansson

Ledamot

Telefon:

070-6213338

E-post:

hj.abyagroab@hotmail.com

Martin Bäck

Ledamot

Telefon:

0705564827

E-post:

martin.back@lrf.se

Mats Ekström

Ledamot

Telefon:

0709723319

E-post:

mats.ekstrom@lrf.se

Roberth Kihlin

Ledamot

Telefon:

0705721277

E-post:

hallstaberg@telia.com

Åsa Sikberg

Ledamot

Telefon:

0707173037

E-post:

asa.sikberg@lrf.se
Till sidomenyn

Valberedning

Mattias Jansson

Valberedning, ordf., Valberedning, ledamot

Telefon:

070-7280824

E-post:

mattias-jansson1@live.se

Anders Hurtig

Valberedning, ledamot

Telefon:

070-5823121

E-post:

anders@sorby.eu

Anna Lindgren

Valberedning, ledamot

Telefon:

0735030737

E-post:

anna.s.lindgren@gmail.com

Eva-Lotta Johansson

Valberedning, ledamot

Telefon:

0705231421

E-post:

tagstalund@icloud.com

Johnas Rundgren

Valberedning, ledamot

Telefon:

070-2897537

E-post:

johnasrundgren@live.se

Ola Danielsson

Valberedning, ledamot

Telefon:

0708877683

E-post:

danielsson.o@gmail.com

Therese Åström

Valberedning, ledamot

Telefon:

073-6523985

E-post:

thereseastrom@hotmail.com

Thomas Claesson

Valberedning, ledamot

Telefon:

0707425886

E-post:

th.claesson@telia.com

Tomas Svensson

Valberedning, ledamot

Telefon:

0705114426

E-post:

stsvensson62@gmail.com
Till sidomenyn

Södertälje Ortsförbund

Carl-Albert Rydemark

Ordförande

Telefon:

070-533 76 50

E-post:

lidagard@telia.com

Lars Gillberg

Vice ordförande

Telefon:

076-847 38 11

E-post:

bjorksattra@gmail.com

Anders Hurtig

Sekreterare

Telefon:

070-582 31 21

E-post:

anders@sorby.eu
Till sidomenyn

LRF Ungdomen Stockholms län

Martin Bäck

Ordförande

Telefon:

070-556 48 27

E-post:

martin.alltjanst@gmail.com

Nils Gustawson

Vice ordförande

Telefon:

072-311 00 01

E-post:

nils.gustawson@gmail.com

Sara Harrysson

Ledamot

Telefon:

073-074 59 87

E-post:

harrysson.sara98@gmail.com

Samuel Gustavsson

Ledamot

Telefon:

070-296 03 02

E-post:

samuel@rohlsgard.se

Tobias von Krusenstierna Öberg

Ledamot

E-post:

tobiasvk@icloud.com

Albin Gustawson

Ledamot

E-post:

albin.gustawson@gmail.com

Anton Bäckman

Ledamot

Telefon:

070-848 75 43

E-post:

anton.backman.7230@gmail.com
Till sidomenyn

LRF Ungdomen Uppsala län

Linus Andersson Grönvall

Ordförande

Telefon:

073-849 64 38

E-post:

linusag97@gmail.com

Lovisa Grandin

Vice ordförande

Telefon:

070-819 91 37

E-post:

lovisa.grandin@gmail.com

Ida Johansson

Ledamot

Telefon:

070-547 73 92

E-post:

ida.manne@hotmail.com

Linnea Pettersson

Ledamot

Telefon:

070-614 32 55

E-post:

linnea_pettersson@telia.com

Alexander Eriksson

Ledamot

Telefon:

072-530 22 28

E-post:

alexander.eriksson@slu.se

Eva Jerpdal

Ledamot

Victor Skoog

Ledamot

Ida Loberg

Ledamot

Telefon:

076-306 12 51

E-post:

idaloberg01@gmail.com

Patrick Wernestad

Ledamot

Telefon:

073-905 39 24

E-post:

patrick_we@live.se
Till sidomenyn

LRF Ungdomen Västmanlands län

Katarina Nykvist

Ordförande

Telefon:

073-973 47 99

E-post:

katarinanykvist@gmail.com

Linus Olsson

Vice ordförande

Telefon:

073-971 03 35

E-post:

linus@norrbylamm.se

Frida Ingvarsson

Ledamot

Telefon:

073-939 98 33

E-post:

frida.ingvarz@gmail.com

Arvid Schartau

Ledamot

Telefon:

070-776 00 53

E-post:

arvid.schartau@icloud.com

Wilma Smedeby

Ledamot

E-post:

wilma.smedeby@gmail.com

Karl Nogelius

Ledamot

Telefon:

070-058 57 57

E-post:

kallenogelius@hotmail.com