Kontakta LRF Västernorrland

Adress:

LRF Västernorrland
Limstagatan 9
872 30 KRAMFORS

Telefon LRF växel:

010-18 44 000

E-post:

nord@lrf.se

Sociala medier:

Medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till våra anställda. Alla tillhör den operativa enheten LRF Nord med medarbetare i Norrbotten, Västerbotten, Västernorrland och Jämtland.

Gabriella Persson Turdell

Regionchef LRF Nord

Telefon:

070-142 94 95

E-post:

gabriella.persson-turdell@lrf.se

Annika Häggmark

Vice regionchef LRF Nord

Telefon:

010-18 44 181

E-post:

annika.haggmark@lrf.se

Maria Lindström

Regional folkrörelseutvecklare

Telefon:

010-18 44 419

E-post:

maria.lindstrom@lrf.se

Linda Björklund

Regional folkrörelseutvecklare

Telefon:

010 184 25 93

E-post:

linda.bjorklund@lrf.se

Mona Thorsson

Regional folkrörelsesutvecklare

Telefon:

010 184 44 49

E-post:

mona.thorsson@lrf.se

Karin Nolén

Regional sakkunnig skog och vilt

Telefon:

010 184 43 48

E-post:

karin.nolen@lrf.se

Annsofi Collin

Regional sakkunnig infrastruktur och miljö

Telefon:

010-184 26 52

E-post:

ann-sofi.collin@lrf.se

Jessica Ulander

Regional sakkunnig näringspolitik och livsmedel

Telefon:

010-184 26 32

E-post:

jessica.ulander@lrf.se

Britta Liljeström

Projektmedarbetare Livsmedelsstrategin Västernorrland

Telefon:

010-1842623

E-post:

britta.liljestrom@lrf.se

Håkan Nilsson

Regional sakkunnig livsmedelsproduktion i Norr och CAP, deltid

Telefon:

070-3167432

E-post:

hakan.nilsson@lrf.se

Jenny Gotthold

Regional kommunikatör

Telefon:

010-18 44 230

E-post:

jenny.gotthold@lrf.se

Julia Algotsson

Regional kommunikatör

Telefon:

010-1842579

E-post:

julia.algotsson@lrf.se

Anders Blomberg

Arbetar för LRF nationellt som Äganderättsexpert

Telefon:

010-184 26 05

E-post:

anders.blomberg@lrf.se

Monalisa Hamberg

Arbetar för LRF nationellt som projektekonom

Telefon:

070-309 60 50 (sms)

E-post:

monalisa.hamberg@lrf.se

Regionstyrelse

LRF Västernorrlands strategiska arbete leds av regionstyrelsen. Vi har åtta ledamöter. Här hittar du deras kontaktuppgifter.

Gunilla Kjellsson

Ordförande, Ledamot, Fullmäktig rf-stämma

Telefon:

0705896602

E-post:

gunilla.kjellsson@lrf.se

Bengt Granqvist

Vice ordförande, Ledamot, Fullmäktig rf-stämma

Telefon:

0703631937

E-post:

bengt.granqvist@lrf.se

Peter Sundström

Vice ordförande, Ledamot

Telefon:

0706306689

E-post:

peter.sundstrom@lrf.se

Björn Olsson

Ledamot, Fullmäktig rf-stämma

Telefon:

0703939324

E-post:

bjorn.olsson@lrf.se

Emma Hägglund

Ledamot

Telefon:

0705419037

E-post:

emma.hagglund@lrf.se

Gustav Sahlin

Ledamot

Telefon:

0706112147

E-post:

gustav.sahlin@lrf.se

Karolina Westlund

Ledamot

Telefon:

0705137183

E-post:

karolina.w@telia.com

Rolf Johansson

Ledamot

Telefon:

0703733112

E-post:

rolf.johansson@lrf.se

Valberedning

Anna Vägermark

Valberedning, ledamot, Fullmäktig rf-stämma ers

Telefon:

0703015804

E-post:

anna@storbodamjolk.se

Emmeli Edenmark

Valberedning, ledamot

Telefon:

0703606755

E-post:

emoll87@hotmail.com

Hans Nordin

Valberedning, ordf.

Telefon:

0730396870

E-post:

hans.lovsjo@telia.com

Lars Holm

Valberedning, ledamot

Telefon:

0702884708

E-post:

lars.holm@avikebruk.se
Till sidomenyn

LRF Ungdomens styrelse

Annie Gradin

Ordförande, Ledamot

Telefon:

072-5031032

E-post:

knosannie@hotmail.com

Märta Åslund

Vice ordförande, Ledamot

Telefon:

070-3591195

E-post:

maartis@hotmail.com

Kevin Forsberg

Ledamot

Telefon:

072-2429813

E-post:

hockeykevin98@hotmail.com

Maja Nordevind

Ledamot

Telefon:

072-2417930

E-post:

majanordevind@outlook.com

Sebastian Mångs

Ledamot

Telefon:

070-5515072

E-post:

sebastian.fullsberget@gmail.com

Erik Forsén

Ledamot

Telefon:

073-8325093

E-post:

erik.forsen94@gmail.com

Benjamin Forsberg

Ledamot

Telefon:

072-2429814

E-post:

benjamin_forsberg@hotmail.com