Till sidomenyn

Kontakta LRF Gävleborg

Adress:

Postadress:
LRF Gävleborg
Ulls väg 29 A
756 51 Uppsala

Telefon LRF växel:

010-184 40 00

E-post:

gavleborg@lrf.se

Faktureringsadress:

Lantbrukarnas Ekonomi AB
ECIT 5560329269 
Box 171
831 22 Östersund

 

Fakturareferens

Fakturan ska vara märkt med 052 och beställarens namn som ska anges i fältet ”Er referens” i fakturahuvudet. Fakturareferensen ska lämnas av LRF.

 

Viktigt att siffror och namnet särskiljs med ett understreck utan mellanslag, exempel:

Er referens: 052_Namn Namnsson

Vi ser att ni i första hand skickar oss e-fakturor, Peppol identifierare 0007:5560329269.

För mer information se www.lrf.se/om-lrf/for-leverantorer

Besöksadress:

Sandbacka Park
Högbovägen 45
811 32 Sandviken

Till sidomenyn

Medarbetare

Helena Åkerberg Hammarström

Regionchef

Telefon:

010-184 26 19

E-post:

helena.akerberg.hammarstrom@lrf.se

Eleonore Marcusson

Vice regionchef. Sakkunnig viltförvaltning och omsorg

Telefon:

010-184 42 35

E-post:

eleonore.marcusson@lrf.se

Håkan Lindström

Sakkunnig skog, energi, infrastruktur

Telefon:

010-184 43 03

E-post:

hakan.lindstrom@lrf.se

Karolin Rask

Sakkunnig jordbrukspolitik, livsmedelsstrategier, animalieproduktion, häst

Telefon:

010-184 25 65

E-post:

karolin.rask@lrf.se

Elsa Heinke

Sakkunnig miljö, vatten, infrastruktur, samhällsplanering

Telefon:

010-184 26 94

E-post:

elsa.heinke@lrf.se

Åsa Wärlinder

Folkrörelseutvecklare

Telefon:

010-184 45 45

E-post:

asa.warlinder@lrf.se

Anna Dahlgren

Folkrörelseutvecklare, kommungruppsansvarig

Telefon:

010-184 26 48

E-post:

anna.dahlgren@lrf.se

Sofia Weimarck

Kommunikatör

Telefon:

010-184 45 12

E-post:

sofia.weimarck@lrf.se

Magnus Nystedt

Kommunikatör, pressansvarig

Telefon:

010-184 26 49

E-post:

magnus.nystedt@lrf.se

Anna Lindgren

Kommunikatör skol- och arbetsmarknadsfrågor

Telefon:

010-184 42 04

E-post:

anna.lindgren@lrf.se

Stina Ernstsson

Sakkunnig livsmedelsproduktion, upphandling och vatten

Telefon:

010-184 45 18

E-post:

stina.ernstsson@lrf.se
Till sidomenyn

Regionstyrelse

Ann-Charlott Zetterlund

Ordförande, Ledamot

Telefon:

0703424235

E-post:

lotta.zetterlund@lrf.se

Annika Sahlin

Ledamot

Telefon:

0703185788

E-post:

annika.sahlin@lrf.se

Fredrik Almér

Ledamot

Telefon:

0708423321

E-post:

fredrik.almer@lrf.se

Johan Persson

Ledamot

Telefon:

0722037824

E-post:

johan.persson@lrf.se

Per Westberg

Ledamot

Telefon:

0706877460

E-post:

per.westberg@lrf.se

Robert Hedlund

Ledamot

Telefon:

0703295960

E-post:

robert.hedlund@lrf.se
Till sidomenyn

Valberedning

Agneta Viklund Hedberg

Valberedning, ordf., Valberedning, ledamot

Telefon:

0702710059

E-post:

agneta.hedberg@sv.se

Ann Selin Eriksson

Valberedning, ledamot

Telefon:

0706655997

E-post:

ann.selineriksson@telia.com

Erik Jonsson

Valberedning, ledamot

Telefon:

070-3929023

E-post:

eriknorristuga@telia.com

Katarina Lif Jonsson

Valberedning, ledamot

Telefon:

0706774066

E-post:

Lif-jonsson@hotmail.com

Magnus Hägglund

Valberedning, ledamot

Telefon:

0702406777

E-post:

kokungen6651@gmail.com

Malin Höcke

Valberedning, ledamot

Telefon:

073-3701677

E-post:

malin_hocke@hotmail.com
Till sidomenyn

LRF Ungdomen

Johan Persson

Ordförande

Telefon:

072-203 78 24

E-post:

johan.persson@lrf.se

David Eriksson

Vice ordförande

Telefon:

073-045 48 13

E-post:

david.99.eriksson@gmail.com

Julia Wahlberg

Ledamot

Telefon:

072-573 89 84

E-post:

juliawahlberg20@gmail.com

Julia Bergström

Ledamot

Telefon:

070-895 84 54

E-post:

juliab20010419@gmail.com

Emma Muhr Sedvall

Ledamot

Telefon:

073-822 42 26

E-post:

emmasedvall@hotmail.com