Kontakta LRF Halland

Adress:

Torsholmsvägen 3
311 50 Falkenberg

Telefon LRF växel:

010-184 40 00

E-post:

010-184 40 00

Sociala medier:

Faktureringsadress:

Lantbrukarnas Ekonomi AB
FE 312, Kst. 034
838 73 Frösön

Medarbetare

LRF Hallands regionkontor ingår i LRF Väst, som är ett operativt samarbete mellan LRFs personal i Halland, Västra Götaland och Värmland.

Robert Larsson

Regionchef

Telefon:

070-661 95 23

E-post:

robert.larsson@lrf.se

Jan Landström

Vice regionchef och Sakkunnig

Telefon:

070-321 21 55

E-post:

jan.landstrom@lrf.se

Anna-Lena Holm

Folkrörelseutvecklare

Telefon:

010-184 41 69

E-post:

anna.lena.holm@lrf.se

Christer Jansson

Sakkunnig

Telefon:

070-240 47 89

E-post:

christer.jansson@lrf.se

Clara Hyltbäck

Kommunikatör

Telefon:

010-184 42 29

E-post:

clara.hyltback@lrf.se

Jennie Dannegren

Folkrörelseutvecklare

Telefon:

072-141 63 74

E-post:

jennie.dannegren@lrf.se

Jenny Nilsson

Sakkunnig

Telefon:

070-629 15 70

E-post:

jenny.nilsson@lrf.se

Kajsa Edbom

Sakkunnig

Telefon:

079-066 08 07

E-post:

kajsa.edbom@gmail.com

Martina Philip

Sakkunnig

Telefon:

076-110 05 96

E-post:

martina.philip@lrf.se

Per Carlsson

Sakkunnig och folkrörelseutvecklare

Telefon:

070-991 34 31

E-post:

per.carlsson@lrf.se

Petra Wirtberg

Folkrörelseutvecklare

Telefon:

072-744 06 52

E-post:

petra.wirtberg@lrf.se

Sigrid "Sissi" Fredberger

Folkrörelseutvecklare

Telefon:

010-184 45 06

E-post:

sigrid.fredberger@lrf.se

Ulrika Bertilsson

Kommunikatör

Telefon:

072-247 16 11

E-post:

ulrika.bertilsson@lrf.se

Yvonne Andersén

Kommunikatör

Telefon:

010-184 45 43

E-post:

yvonne.andersen@lrf.se

Regionstyrelse

Anders Richardsson

Ordförande, Ledamot, Fullmäktig rf-stämma

Telefon:

070-8522572

E-post:

anders.richardsson@lrf.se

Cecilia Bengtsson

Vice ordförande, Ledamot, Fullmäktig rf-stämma

Telefon:

073-0617406

E-post:

cecilia.bengtsson@lrf.se

Robert Larsson

Kassör

Telefon:

070-6619523

E-post:

robert.larsson@lrf.se

Anders Claesson

Ledamot, Fullmäktig rf-stämma

Telefon:

070-3624138

E-post:

anders.claesson@lrf.se

Andreas Måttgård Bengtsson

Ledamot

Telefon:

0709386439

E-post:

andreas.bengtsson@lrf.se

Joakim Dannegren

Ledamot, Fullmäktig rf-stämma ers

Telefon:

0738004470

E-post:

joakim.dannegren@lrf.se

Linda Ericsson

Ledamot, Fullmäktig rf-stämma

Telefon:

070-3999463

E-post:

linda.ericsson@lrf.se

Mathilda Clausén Wingårdh

Ledamot

Telefon:

070-3614172

E-post:

mathilda.clausen.wingardh@lrf.se

Valberedning

Björn Andersson

Valberedning, ledamot

Telefon:

0761132841

E-post:

bjorn.honryd@gmail.com

Dan Pettersson

Valberedning, ledamot

Telefon:

0707725915

E-post:

dan.potatis@gmail.com

Helene Andersson

Valberedning, ledamot

Telefon:

0706756162

E-post:

helene@arves.se

Karl Jorlén

Valberedning, ledamot

Telefon:

0706634295

E-post:

karljorlen@gmail.com

Mats Pålsson

Valberedning, ordf., Valberedning, ledamot

Telefon:

0701419124

E-post:

caston@caston.mine.nu

Mats Pålsson

Valberedning, ordf., Valberedning, ledamot

Telefon:

0701419124

E-post:

caston@caston.mine.nu

Peter Andersson

Valberedning, ledamot

Telefon:

073-0746284

E-post:

peter_idala@hotmail.com

Tommy Dahl

Valberedning, ledamot

Telefon:

070-7442250

E-post:

aktiv.fritid.halmstad@gmail.com